Adam Kornacki Testuje Frugal’e

Adam Kornacki Testuje Frugal’e.

W naszym SHOWROOMIE przy ul Morskiej 508 w Gdyni zagościł Adam Kornacki.

Dziennikarz motoryzacyjny, którego specjalnie nie trzeba przedstawiać miłośnikom czterech kółek przeprowadził testy naszych elektrycznych pojazdów wolnobieżnych.

Dla tych, którzy Adama nie kojarzą – znany jest przede wszystkim z programów takich jak „Zakup Kontrolowany”, czy „Automaniak” emitowanych na antenie TVN Turbo.

Rośnie świadomość wykorzystania elektrycznych pojazdów wolnobieżnych.

Pojazdy elektryczne są coraz bardziej powszechne i śmiało można powiedzieć, że rozpoczęła się swego rodzaju moda na korzystanie z tych elektrycznych dobrodziejstw.

Równie szybko w stosunku do rynku hulajnóg elektrycznych rośnie świadomość wykorzystania wózków wolnobieżnych w różnych aspektach życia. Nasi klienci decydują się na zakup tych pojazdów do firm turystycznych, przemysłowych, logistycznych, hotelarskich czy rekreacyjnych, ale i do celów prywatnych np. w przypadku miłośników golfa.

Zarówno klienci jak i dziennikarze coraz bardziej interesują się elektro – mobilnością, a idealnym przykładem jest Adam Kornacki, który przygotował materiał przybliżający możliwości jakie dają elektryczne pojazdy wolnobieżne Frugal.

Jakie elektryczne pojazdy wolnobieżne testował Adam Kornacki?

Ten świetny specjalista motoryzacyjny największą uwagę skupił przede wszystkim na modelach, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i sprawnym przemieszczaniu się po wymagającym terenie – słowem – offroad.

Jego uwadze nie umknęły też modele użytkowane w szeroko pojętej turystyce, mogące przewieźć nawet 23 pasażerów, ale i te elektryki, które radzą sobie z ładunkami o równowartości aż 1 tony.

Dziennikarz w swoim materiale nawiązuje do genezy wózków wolnobieżnych, zapoczątkowanej produkcją niczego innego jak elektrycznych wózków golfowych.

Czy Adam Kornacki polubił nasze wózki?

Sądząc po uśmiechu na twarzy Adama podczas przejażdżki popularnym modelem RANDAN 6 – CHYBA TAK!

Dziennikarz docenia to, że jesteśmy Polską firmą, producentem i dystrybutorem wspominając, że sam chciałby mieć w swojej kolekcji elektryczny pojazd wolnobieżny czyt. Frugala!

Cały materiał z testów obejrzycie tutaj:

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
Studio Monopixel.eu

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony