Czym jeździ ochrona? Elektryczny pojazd typu segway Frugal King

Ochrona, zwłaszcza w przypadku doglądania dużych obiektów powinna być jak najbardziej mobilna. Dobrym wyjściem mogą być pojazdy elektryczne, jednak duży pojazd może nie zmieścić się w węższych alejkach magazynu lub nie poradzić sobie z niektórymi rodzajami terenu, a ich czas ładowania może być zbyt długi. Dlatego też warto rozważyć pojazdy typu segway. Omawiamy model Frugal King – pojazd typu Segway. Do zadań specjalnych.

E-pojazd dla ochrony

19″ koła z oponami off road sprawdzą się w każdych warunkach, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz, gdzie nawierzchnia może być zdecydowanie bardziej wymagająca. Solidna konstrukcja zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach. Specjalnie dostosowane opony pozwalają na pokonywanie wszelkich nierówności i przeszkód, które możesz spotkać podczas pracy. To pojazd typu segway, który został stworzony do pracy w najcięższych warunkach. Dzięki Frugal King sprawnie dotrzesz w każde miejsce, które wymaga Twojej uwagi, nieważne, czy będzie to magazyn, czy konieczność doglądania budynków na zewnątrz. Wydajny akumulator pozwala na przejechanie nawet 30 km na jednym ładowaniu, dlatego pozwala na optymalne zaplanowanie trasy w pracy każdego dnia.

Elektryczny pojazd dla ochrony – wszystko, co istotne

Dzięki Frugal King rozpędzisz się nawet do 20 km/h. To optymalna prędkość, która pozwala jednocześnie na sprawne przemieszczanie się, ale nie jest przy tym zbyt wysoka. Dzięki temu dostrzeżesz wszystko, co wymaga Twojej uwagi. To połączenie sprawdza się idealnie w pracy ochrony, gdzie potrzeba odpowiednio szybko zareagować i przy tym nie przegapisz tego, co istotne. Równie ważną kwestią jest czas, jaki trzeba poświęcić na to, by przygotować taki elektryczny pojazd do dalszej pracy. Na ładowanie powinno się zarezerwować minimum cztery do sześciu godzin, zależnie od stanu zużycia baterii.

Pojazdy typu segway – wyposażenie

Przed zdecydowaniem się na zakup tego typu warto dowiedzieć się, czy pojazd zawiera interesujące nas wyposażenie. Pojazdy elektryczne Frugal King zawierają w wyposażeniu najważniejsze elementy: oświetlenie LED i klakson. Równie przydatny jest Bluetooth, dzięki któremu można połączyć się z aplikacją na Androida oraz iOS. Czytelny wyświetlacz LCD wskaże między innymi, jak szybko się w danym momencie poruszamy, a także, co równie ważne, stopień zużycia baterii. Dodatkowym, opcjonalnym udogodnieniem są pojemne kufry, które można zamontować po bokach pojazdu i wygodnie transportować w nich pomniejsze ładunki. Takie wyposażenie gwarantuje najwyższą sprawność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Pojazd typu segway Frugal King sprawdzi się w wymagających warunkach. To idealny pojazd elektryczny do firmy, w której ochrona musi doglądać dużego obszaru oraz sprawnie się po nim poruszać.

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony