Elektryczny pojazd dla spółdzielni mieszkaniowych

W Twojej spółdzielni mieszkaniowej specjaliści jeżdżą na rowerach lub poruszają się pieszo? Jeśli zostaną wezwani do drobnej awarii, wzięcie skrzynki z narzędziami w rękę nie będzie stanowiło problemu. Czasem jednak potrzeba przewieźć ciężki sprzęt bądź skontrolować duży teren. Właśnie wtedy przydadzą się nowoczesne elektryczne pojazdy wolnobieżne. Poznaj ich zalety!

Powody, dla których warto zakupić do spółdzielni mieszkaniowej akumulatorowe pojazdy wolnobieżne

Elektryczne pojazdy są coraz popularniejsze – zarówno na świecie, jak i w samej Polsce. Sprawdzają się w zastosowaniach prywatnych i służbowych. Jeśli osiedle, którego spółdzielnią mieszkaniową zarządzasz, jest rozległe, powinieneś rozważyć zakup pojazdów elektrycznych wolnobieżnych. Mieszczą się na wąskich uliczkach osiedlowych, a z uwagi na maksymalną prędkość 25 km/h nie zagrażają pieszym. Pojazdy wolnobieżne Frugal Cargo nie muszą być rejestrowane.

Na elektryczny pojazd wolnobieżny pracownik spółdzielni mieszkaniowej załaduje ciężki sprzęt do wycinki drzewa złamanego po burzy, naprawy zdewastowanej ławki czy rozbudowy placu zabaw dla dzieci. Warto wiedzieć, że wózki akumulatorowe Frugal Cargo uniosą załadunek ważący nawet do tony – wszystko zależy od modelu pojazdu.

Elektryczne pojazdy wolnobieżne są łatwe w obsłudze i wydajne

Pojazdy wolnobieżne pod względem łatwości obsługi nie różnią się od innych pojazdów elektrycznych, chociażby samochodów. Są intuicyjne, a zaznajomienie z panelem zajmuje kilka minut. Ponadto mają automatyczną skrzynię biegów. Aspekty te są bardzo ważne, jako że pracownicy spółdzielni mieszkaniowych nie zawsze są osobami młodymi, czującymi się swobodnie w obliczu nowinek technicznych.

Elektryczne pojazdy wolnobieżne Frugal Cargo mają pojemne akumulatory, do których pełnego naładowania potrzeba maksymalnie 10 godzin. Jeśli będą się ładowały przez noc, energii wystarczy na cały dzień pracy. Pracownicy nie muszą pamiętać o wymianie paliwa ani udawać się na stację, dzięki czemu mogą poświęcić się wykonywaniu obowiązków i być wydajni. Poza tym pojazdy elektryczne są ekologiczne i sprzyjają osiedlu, którym zarządzasz.

Wolnobieżne pojazdy elektryczne Frugal Cargo – zalety zamówienia

Nieważne, w jakim województwie i mieście znajduje się Twoja spółdzielnia mieszkaniowa, ponieważ zamówienia na elektryczne pojazdy wolnobieżne Frugal realizujemy na terenie całej Polski. Zapewniamy też mobilny serwis. Oferujemy gwarancję na 12 lub 24 miesiące.

Zamawiając wózek wolnobieżny, możesz rozszerzyć go o pasy bezpieczeństwa, specjalne zabudowy, ogrzewanie, hak i wiele innych dodatków. Masz też wpływ na kolor nadwozia. Czy potrzeba Ci innych argumentów, by wybrać pojazdy akumulatorowe do obsługi terenów zielonych na osiedlu?

 

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony