Elektryczny pojazd wolnobieżny ze skrzynią załadunkową idealny na hale, magazyny, ośrodki

Podczas organizacji pracy w firmie warto zastanowić się nad wprowadzeniem pewnych usprawnień, które zaoszczędzą czas oraz ułatwią pracę w firmie. Ręczna obsługa magazynów może się sprawdzić, gdy magazyn jest niewielkich rozmiarów.

Jednak w przypadku magazynów wielkopowierzchniowych oraz takich, w których przechowuje się duże i ciężkie towary – tutaj z pomocą przychodzą elektryczne pojazdy cargo idealne dla przemysłu!

Niewielkie pojazdy elektryczne o dużym załadunku

Choć elektryczne pojazdy wolnobieżne przeznaczone na hale są niewielkie, pozwalają na sprawne poruszanie się po wszelkich magazynach czy ośrodkach oraz, co najważniejsze, wygodny transport załadunków. Niektóre pojazdy oferują załadunek do 350-500 kg, natomiast dla bardziej wymagających znajdą się elektryczne pojazdy o załadunku do aż 1000 kg! Niektóre pojazdy przemysłowe Frugal Cargo wyposażono w aż 12 akumulatorów żelowych, które gwarantują długi czas pracy. Z kolei czas ładowania wynoszący, zależnie od modelu, od 6 do 10 godzin pozwala na sprawne przygotowanie pojazdu do dalszej pracy następnego dnia, a automatyczna skrzynia biegów zagwarantuje wygodę i prostotę pracy. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co najważniejsze: transporcie.

Pojazdy przemysłowe – elektryczne? Tak!

Dlaczego warto zainteresować się właśnie pojazdami elektrycznymi? Mają sporo zalet! Po pierwsze: ładujesz je na miejscu. Nie musisz martwić się o dostarczanie paliwa lub opuszczać miejsca pracy w celu tankowania. Pojazdy elektryczne możesz naładować po skończonej pracy tak, by były gotowe do eksploatacji kolejnego dnia. A to dopiero początek! Elektryczne pojazdy są idealne w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie wydzielają szkodliwych spalin, których trudno byłoby się pozbyć z zamkniętego pomieszczenia. W ten sposób możesz zadbać nie tylko o swoje miejsce pracy, ale również o środowisko!

Elektryczne pojazdy cargo – wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz

Choć elektryczne pojazdy przemysłowe są zwykle niewielkich rozmiarów, idealnie sprawdzą się zawsze, gdy potrzebujesz przewieźć ciężki ładunek. Maksymalna prędkość osiągana przez takie pojazdy, czyli 25 km/h to optymalna szybkość poruszania się, dzięki której szybko i bezpiecznie dostarczysz ładunki w wybrane miejsca. Korzystanie z elektrycznych pojazdów przemysłowych to również wygoda: zależnie od potrzeb można wybrać pojazd otwarty lub zabudowany. Dla tych ostatnich istnieje również możliwość wyboru modelu z ogrzewaną kabiną, która zapewni komfort użytkowania pojazdu nawet zimą.

Wiele modeli Frugal Cargo przewiduje również możliwość wybrania dodatkowego wyposażenia takiego jak radio, pasy ochronne czy pasy bezpieczeństwa – wszystko dla wygody oraz bezpieczeństwa użytkowników. Także w przypadku koloru nadwozia pojazdy Frugal Cargo można dostosować, wybierając jeden z kolorów palety RAL.

Korzystanie z elektrycznych pojazdów wolnobieżnych przynosi wiele korzyści, jest opłacalne i wygodne. Niewielkie pojazdy zmieszczą się w każdym węższym przejeździe, a możliwość załadunku skrzyni sięgająca od kilkuset kilogramów do nawet tony idealnie sprawdzi się zarówno na magazynie, jak i ośrodku, pozwalając na sprawny transport ładunku!

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony