O marce Frugal®

Frugal® wiedza i doświadczenie naładowane pasją

Frugal® to polska marka tworzona przez ludzi z pasją do elektrycznych pojazdów, której początki istnienia sięgają roku 2009, gdzie były prowadzone pierwsze testy elektrycznych pojazdów na potrzeby własne. W 2014 marka została oficjalnie zarejestrowana jako znak towarowy i od tego czasu niezmiennie oferuje swoim klientom elektryczne pojazdy.
W ofercie dostępne są elektryczne pojazdy wolnobieżne, elektryczne hulajnogi oraz akcesoria. Każdego roku rozszerzamy ofertę elektrycznych pojazdów o nowe, ulepszone modele.

haslo reklamowe

Dystrybucja oferty marki Frugal® odbywa się przede wszystkim w Polsce, gdzie posiadamy ponad 750 punktów detalicznych, oferujących elektryczne hulajnogi od największych sieci handlowych po wyspecjalizowane branżowe sklepy partnerskie.
Frugal® jest dostępny również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii, Rumunii czy w Niemczech.

Pojazdy elektryczne wolnobieżne Frugal® można spotkać na ulicach wielu miast w trakcie przejazdów turystycznych, transportu hotelowego czy w bliskobieżnej komunikacji miejskiej. Współpracujemy również z firmami przemysłowymi, które używają pojazdów wolnobieżnych do transportu ładunków lekkich.

Pozycja marki zobowiązuje do szczególnej dbałości o jakość produktów i ciągłego rozwoju elektromobilności.

Jesteśmy dla Was.

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony