Referencje

Jesteśmy polską marką, której zaufały przedsiębiorstwa z wielu różnych branż. Wśród naszych Klientów są zarówno małe podmioty, jak i międzynarodowe koncerny zajmujące się produkcją czy usługami.

Nasze rozwiązania wybierają firmy specjalizujące się m.in. w przejazdach turystycznych, transporcie hotelowym czy bliskobieżnej komunikacji miejskiej. Elektryczne pojazdy marki Frugal spotkać można również w firmach logistycznych, zakładach komunalnych czy spółdzielniach mieszkaniowych.

Zaletą urządzeń Frugal jest cena, wysokiej klasy podzespoły oraz jakość wykonania, ale wiemy, że dla wymagających Klientów to za mało. Dlatego od początku istnienia firmy oferujemy także indywidualne podejście i szeroki wachlarz profesjonalnych usług.

Za co Klienci cenią markę Frugal? Naszym wyróżnikiem jest pełna i profesjonalna obsługa na każdym etapie, od doradztwa przy wyborze produktu, poprzez dostarczenie go, po 12-miesięczną gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Dysponujemy pełnym zapleczem części zamiennych, dlatego użytkownicy naszych e-pojazdów nie muszą martwić się o to, że w razie potrzeby nie będą w stanie ich naprawić.

Nasi Klienci podkreślają też zalety serwisu mobilnego, który działa na terytorium całego kraju. Eksperci Frugal w razie potrzeby są w stanie udzielić błyskawicznej pomocy w dowolnym miejscu w Polsce. Oferujemy także stałe wsparcie techniczne.

Decydując się na Frugal masz pewność, że Twoja flota e-pojazdów będzie skutecznie pracowała na sukces firmy.

SPRAWDŹ WYBRANE REFERENCJE MARKI FRUGAL

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony