Terenowe e-pojazdy „Randan” dla najbardziej wymagających

Pojazdy elektryczne stworzone zostały z myślą o łatwiejszym poruszaniu się po bardziej wymagających terenach. Model wózka wolnobieżnego bezpośrednio uzależniony jest od potrzeb względem wykorzystania. Terenowe pojazdy typu „Randan” dedykowane są wymagającemu podłożu, którego pokonanie przysporzyć może trudność.

Elektryki o szerokim zastosowaniu 

Pojazdy elektryczne szturmem wtargnęły na rynek branży motoryzacyjnej. Zrewolucjonizowały sektor transportowy, znacznie ułatwiając poruszanie się po rozległych terenach. Uniwersalny charakter e-pojazdu sprawia, że elektryki powszechnie wykorzystywane są w wielu branżach. Głównym przeznaczeniem wózka wolnobieżnego jest przyspieszenie i ułatwienie pokonywania odległości – większych oraz mniejszych. Niezawodność nawet przy dużej eksploatacji sprawia, że wiele firm decyduje się na zastosowanie elektrycznego pojazdu w swojej strukturze.

Szczególną serią wózków wolnobieżnych są e-pojazdy typu „Randan”. Elektryczny pojazd stworzony z myślą o wymagającym terenie, który umożliwia dynamiczną jazdę niezależnie od rodzaju podłoża. Ukształtowanie powierzchni bywa niekiedy wyjątkowo kłopotliwe, dlatego też elektryk wzbogacony musi być w cechy typowo terenowe.

Terenowy e-pojazd o dużych możliwościach 

Konstrukcja e-pojazdu „Randan” utrzymana jest w duchu terenowym, tworząc interesujący wygląd. Kompaktowa budowa wózka wolnobieżnego pozwala poruszać się nim po wąskich drogach, dróżkach oraz ścieżkach. Model przystosowany jest do najcięższych warunków – np. górzystych, rozległych terenów. 

Ilość miejsc w e-pojeździe „Randan” uzależniona jest bezpośrednio od wymagań względem wózka. Niezależnie od gabarytu pojazdu wciąż gwarantuje on pełen komfort i wygodę jazdy.

Czym wyróżnia się seria „Randan”? 

Kategoria elektrycznych pojazdów wolnobieżnych „Randan” pozwala wybrać model dopasowany do potrzeb. W zależności od wybranej konfiguracji, użytkownik liczyć może na szereg cech danego wózka. 

Czym natomiast wyróżnia się seria „Randan” spośród innych modeli e-pojazdów?

  • Podniesione zawieszenie – osadzenie pojazdu elektrycznego na sprężynach i hydraulicznych amortyzatorach umożliwia poruszanie się po wzniesieniach.
  • Opony typu off-road – terenowa charakterystyka opon gwarantuje bezpieczeństwo, stabilność oraz łatwe manewrowanie pojazdem. 
  • Felgi aluminiowe – zastosowanie alufelg wzmacnia efekt wizualny nadając agresywnego charakteru.

W zależności od modelu, wózek elektryczny z serii „Randan” wzbogacony może być w dodatkowe wyposażenie.

  • Aluminiowa skrzynia – zamontowana w tylnej części doskonale sprawdzi się podczas przewożenia nieco cięższych ładunków.
  • Rozkładana tylna kanapa – umożliwiająca przewożenie lekkich ładunków.
  • Solidne orurowanie na przodzie – wytrzymałe akcesorium chroni pojazd i pasażerów przed ewentualnymi zagrożeniami.

Ponadto e-pojazdy z serii „Randan” posiadają cechy, które spotkać możemy także w innych modelach wózków wolnobieżnych. 

  • Mocne reflektory – światła zamontowane w przedniej oraz tylnej części elektrycznego wózka wolnobieżnego pozwalają bezpiecznie poruszać się pojazdem po zmroku.
  • Nowoczesny panel LED – czytelny wyświetlacz informujący kierowcę m.in. o poziomie naładowania baterii, prędkości i światłach.

Maksymalna wydajność, minimalne zużycie energii

Elektryczne wózki wolnobieżne doskonale sprawdzą się w branży turystycznej, hotelarskiej czy rekreacyjno-sportowej. Całkowicie ekologiczny charakter silnika elektrycznego sprawia, że nie stanowi on zagrożenia dla środowiska naturalnego. Wyeliminowana jest emisja szkodliwych związków do atmosfery, które generowane są w tradycyjnych pojazdach spalinowych. Elektryk „Randan” wykorzystany może być na terenach zielonych, jest bowiem pojazdem przyjaznym dla otaczającej roślinności. 

Niewątpliwym atutem silnika elektrycznego jest cicha praca. Wózek wolnobieżny nie zakłóca spokoju. Energooszczędność i wydajność terenowego e-pojazdu sprawia, że zdecydowanie wygrywa on w starciu ze swoim spalinowym odpowiednikiem.  

Warto zwrócić także uwagę na lekką konstrukcję pojazdu. Pomimo niezwykłej wytrzymałości, wózek wolnobieżny wykonany jest z solidnych materiałów o stosunkowo niewielkiej wadze. 

Terenowe pojazdy elektryczne dla każdej branży

Asortyment Frugal bogaty jest w elektryczne pojazdy wolnobieżne dedykowane każdym warunkom. Niezależnie od wymagań, jesteśmy w stanie zaproponować wózek dopasowany do indywidualnych preferencji. Terenowe e-pojazdy należą do kategorii najbardziej wytrzymałych wózków przeznaczonych do firm z każdej branży. Doskonale sprawdzą się w sektorze przemysłowym, hotelarskim czy sportowo-rekreacyjnym. Dysponujemy modelami o określonych cechach i specyfice, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie dopasować rodzaj pojazdu do przeznaczenia. Produkcja naszych wózków elektrycznych opiera się na najnowszych technologiach, które bezpośrednio wpływają na komfort i wygodę korzystania z e-pojazdów wolnobieżnych.

Na uwagę zasługuje zastosowanie w elektryku terenowym niezwykle wydajnego akumulatora. Energia urządzenia pozwala na bezproblemową pracą podczas długich i intensywnych dni. Firmy działające w branżach rozwijających się zdecydowanie postawić powinny na wolnobieżny pojazd elektryczny. Energooszczędność elektryka jest nieporównywalnie większa niż w przypadku tradycyjnego pojazdu z silnikiem spalinowym. Nie jest konieczne uzupełnianie baku paliwa, ponieważ e-pojazd działa na zasadzie uzupełniania energii w akumulatorze poprzez ładowanie ze standardowego gniazdka elektrycznego 230V.

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony