Wolnobieżny pojazd elektryczny na polu golfowym 

Golf to dyscyplina sportowa, podczas której wbrew pozorom można się sporo zmęczyć. Pokonywanie dużych odległości na polu golfowym wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Jak ułatwić sobie poruszanie się po obiekcie? Pojazd elektryczny to współczesna odpowiedź na wymagania miłośników rozgrywek golfowych.

Skup całą energię na uderzeniu

Golf utożsamiany jest ze sportem luksusowym, przeznaczonym dla wyższych sfer. Oczywiście jest to błędne rozumowanie, bowiem na uprawianie tej wyjątkowej dyscypliny pozwolić sobie może obecnie każdy z nas. Obraz ekskluzywnej gry utrwalił nam się w wyobraźni głównie za sprawą amerykańskiego kina. Któż z nas nie ma teraz w głowie mężczyzny w średnim wieku, ubranego w białe spodenki, koszulkę polo i czapkę z daszkiem? Pomimo tego typu wyobrażeń, gra w golfa to coś więcej niż dojrzali panowie w bieli. 

Pola golfowe to miejsca niezwykle rozległe, których obszar bywa niekiedy naprawdę imponujący. Duża powierzchnia wiąże się z pewnymi trudnościami w poruszaniu się, głównie z uwagi na konieczność noszenia torby z kijami. Wózki golfowe okazują się być zatem zbawieniem dla strudzonych graczy w golfa. Doskonale zaplanowana konstrukcja pojazdu przystosowana jest do przewożenia nie tylko użytkowników, ale także ich wyposażenia. Gracze skupić mogą całą swoją energię na technice uderzeń kijem golfowym w piłeczkę, bez konieczności zużywania siły na mozolne i powolne przenoszenie swojego ekwipunku.

Pojazdy elektryczne bezpieczne dla powierzchni pola golfowego

Największym atutem elektrycznego pojazdu jest jego kompaktowa budowa. Stosunkowo niewielki wózek radzi sobie porównywalnie do tradycyjnego odpowiednika – samochodu spalinowego. Elektryczna alternatywa zdecydowanie wygrywa w starciu z pojazdem z silnikiem spalinowym. Na uwagę zasługuje znacznie mniejszy koszt przy jednoczesnej maksymalnej wydajności. Wielohektarowe pola golfowe wymagają właściwej pielęgnacji. Zbędne zanieczyszczenia generowane przez pojazdy spalinowe mogłyby być niezwykle szkodliwe dla nawierzchni pola. Niebezpieczne związki nie tylko unoszą się w powietrzu, ale także opadają i osadzają się na roślinności. E-pojazd wzbogacony jest w ekologiczny silnik w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Lżejsza konstrukcja przystosowana jest do poruszania się po delikatnej trawie, dzięki czemu e-pojazd nie niszczy jej. Elektryk nie zakłóca prac konserwacyjnych związanych z pielęgnacją trawnika. 

Elektryczne pojazdy dla wymagającej nawierzchni

Specjalną kategorią wolnobieżnych elektryków są pojazdy dedykowane wymagającej nawierzchni. Zarządzanie polem golfowym niesie za sobą wiele wyzwań. Właściciel, wyposażając swoją działalność zdecydować się musi na sprzęt przystosowany do delikatnego podłoża. 

Propozycją elektrycznego wózka golfowego jest model Eco~GOLF. Pojazd dedykowany ośrodkom golfowym i miłośnikom rozgrywek tej wyjątkowej dyscypliny sportowej. Elektryk wzbogacony został w wiele udogodnień – myjkę do piłek i kijów golfowych, uchwyty na piłeczki, uchwyty na kije golfowe, box na niewielki bagaż czy przenośny pojemnik na lód. Dodatkowo model Eco~GOLF wyposażony jest w platformę „caddie” umieszczoną w tylnej części e-pojazdu. Miejsce to przeznaczone jest dla asystentów noszących kije golfowe.

Proponowany pojazd wolnobieżny może swobodnie manewrować po polu golfowym, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo uczestnikom rozgrywki. 

Firmy działające w branży sportowo-rekreacyjnej doskonale wiedzą, jak ważne jest zapewnienie idealnych warunków swoim klientom. Wszelkie ułatwienia znacząco wpływają na przyjemność korzystania z obiektu. Zainwestowanie w elektryczny pojazd może mieć niebagatelne znaczenie w ocenie oferowanych przez przedsiębiorstwo usług.

Przyjemne poruszanie się po rozległym terenie 

Atutem stosowania elektrycznego pojazdu jest niezwykła przyjemność poruszania się po rozległym terenie. Łatwiejsze przemieszczanie się sprawia, że gra w golfa ma działanie relaksacyjne. Dodatkowo praca elektryka jest niezwykle cicha, jego działanie nie zakłóca zatem gry pozostałym uczestnikom pola golfowego. Jest to bardzo ważne, bowiem jakikolwiek hałas skutecznie odwracać może uwagę graczy, zaburzając skupienie niezbędne do efektywnego uderzenia w piłeczkę. 

Wybór modelu elektrycznego wózka golfowego oparty powinien być na wymaganiach oraz preferencjach względem pojazdu. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno mniejsze, jak i nieco większe modele. Przestronny pojazd sprawdzi się w przypadku, gdy rozgrywka obejmuje nieco więcej uczestników. Pokonywanie odległości dzielących dołki z udziałem elektrycznych wózków to sama przyjemność!

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony