Pojazdy elektryczne wolnobieżne do obsługi ruchu turystycznego

Turystyka to dziedzina, która niezwykle prężnie się rozwija – stoi za tym wiele czynników.

Przede wszystkim wzrasta świadomość osób, które decydują się na aktywne spędzanie wakacji. Obecnie udany wyjazd wakacyjny nie jest już wyłącznie pobytem w eleganckim hotelu z basenem. Ludzie, którzy decydują się na wyjazdy, chcą poznawać miejsca, w których się znajdują. Zorganizowane wycieczki oferują zwiedzanie najpiękniejszych części miasta, a podróżowanie pojazdem to zdecydowanie bardziej wygodny sposób zwiedzania dla grupy kilkunastu turystów, szczególnie jeśli w ciągu dnia zaplanowaliśmy dużo aktywności. Z pomocą przychodzi wolnobieżny pojazd elektryczny!

Turystyczny pojazd elektryczny – idealny dla każdego!

Taki wynalazek, jak elektryczny pojazd wolnobieżny jest idealną opcją dla każdej osoby zajmującej się turystyką i zorganizowanym zwiedzaniem miasta. Do takiego e-pojazdu może wsiąść nawet 13 osób + kierowca, a maksymalna prędkość do 25 km/h to najbardziej optymalna szybkość jazdy, dzięki której zdążycie dokładnie przyjrzeć się wszystkim atrakcjom, obok których przejeżdżacie.

Sprawdzi się w każdych warunkach

Tego typu pojazdy dostępne są w dwóch wariantach: w wersji zabudowanej lub nie. Dobrym przykładem jest Frugal Elegant – wolnobieżny pojazd elektryczny, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W bezchmurne lato zdecydowanie lepszym wyborem będzie e-pojazd, który nie jest „otwarty”, natomiast jeśli obawiamy się o to, jaka pogoda może nas zaskoczyć, warto wybrać Frugal elegant zabudowany. Dzięki temu nie trzeba bać się o deszcz lub porywisty wiatr!

Wygoda i bezpieczeństwo

Zabudowany elegant chroni nie tylko przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale również przynajmniej częściowo ograniczy hałas dobiegający z gwarnych ulic dużych miast.

To również dobry pomysł na organizację wycieczek, w których uczestniczą nieco młodsze dzieci – dzięki zabudowanym ściankom nie trzeba bać się o to, że dziecko wypadnie poza pojazd. Przy czym warto pamiętać, że szerokie szyby w żaden sposób nie ograniczą widoczności!

Elektryczny pojazd wolnobieżny – bądź eko!

Korzystanie z pojazdów elektrycznych jest nie tylko modne, ale i bardzo ekologiczne. W dobie walki ze smogiem pojazdy elektryczne są odpowiedzią na potrzeby współczesnego dużego miasta. Aż 12 wydajnych bezobsługowych akumulatorów żelowych 6V/260Ah pozwala na optymalne wykorzystanie pojazdu w ciągu dnia i jego długą, bezawaryjną pracę.

Przyszłość turystyki?

Czy wolnobieżny pojazd elektryczny może być przyszłością turystyki nastawionej na objazdowe zwiedzanie miast? Odpowiedź jest prosta i oczywista: tak! Korzystając z e-pojazdów, które poruszają się dzięki napędom elektrycznym, stawiasz na samowystarczalność – ładowanie e-pojazdu jest łatwe, a rozwiązania zastosowane do amortyzacji sprawiają, że nawet przejazd wybrukowaną uliczką nie jest problemem i nie musisz martwić się o komfort przejazdu.

Podsumowując, inwestycja w elektryczny pojazd turystyczny jest jednocześnie opłacalna i wspiera ochronę środowiska. Co więcej, podróżowanie takimi pojazdami elektrycznymi jest wygodne i proste – siedzenia gwarantują komfortową jazdę, a nieduża szerokość pozwala na wjechanie w nawet najwęższe uliczki. Wybierając nowoczesne wolnobieżne pojazdy elektryczne, wybierasz wygodę, ekologię i profesjonalizm.

Miejskie pojazdy elektryczne - Frugal Wrocław
©2023 Frugal® | Wszelkie prawa zastrzeżone

Za chwilę zostaniesz przekierowany do strony